خطای 99 شاپرک

خطای کد 99 شاپرک

همونطور که مطلع هستید سیستم مالی و پولی کشور در یک سال اخیر دستخوش تغییراتی شده و هر روز خودش رو برای مقابله با مقوله پولشویی و کلاهبرداری بیشتر آپدیت میکنه.
مشکلاتی مثل فیشینگ و سرقت اطلاعات اینترنت بانک ، سو استفاده از حساب های بانکی و سو استفاده افراد سودجو از نا آگاهی مردم هر روز افراد بیشتری رو درگیر مشکلاتی میکنه که باعث میشه زمان و هزینه زیادی از مالباختگان ، پلیس فتا و دادسراهای ویژه جرائم رایانه ای در کشور به هدر بره.
به همین منظور طبق آخرین دستورالعمل های مبارزه با پولشویی در شاپرک یک کد خطای جدید به کد خطاهای حین پرداخت اضافه شده که بنام کد 99 شناخته میشه.

دلیل مشاهده خطا

طبق اصلاحات انجام شده در شرکت شاپرک و بانک مرکزی ایران کارت های بانکی که تازه از طرف بانک صادر میشن و سابقه فعالیت کمی دارند یا فعالیتی ندارند محدودیت هایی در برداشت پول بصورت روزانه دارند. این محدودیت ها شامل محدودیت در سقف برداشت ، انتقال و محدودیت در تعداد تراکنش های روزانه هستش.
این کارت ها معمولا توسط حساب های اجاره ای و شبکه های قمار یا افرادی که در این شبکه ها فعالیت دارند استفاده میشن و تاثیر مخربی در اکوسیستم پرداخت کشور دارن.
بنابراین اگر کاربرتون گزارش داد که با این خطا مواجه شده یا خودتون با این موضوع برخورد کردید ، دلیل این خطا رو میتونید در این پست پیدا کنید.

پیشنهاد میکنیم تغییرات اخیر و گوگل کروم و فایرفاکس رو هم در این پست مشاهده کنید.

فوتر سایت